fot. mat. pras.

Radomska wytwórnia – TIW Music, prowadzona przez TPS-a, ujawniła plany wydawnicze na koniec 2019 i początek 2020 roku! Które projekty ukażą się najszybciej, a na który trzeba będzie jeszcze poczekać?

Już pod koniec przyszłego tygodnia (18.10) światło dzienne ujrzy płyta NWH – „Niech wygra Hip-Hop”, czyli składu tworzonego przez dwóch MC: Serafa i Kotziego, producenta DRB i DJ-a Majkiego, stojącego za adapterami. W tym miesiącu nakładem TIW Music ukaże się również trzeci wspólny album TPS-a i Dacka, zatytułowany „Dzieci nadziei” (25.10).

Listopad to miesiąc, w którym będziemy odliczali czas do premiery kolejnych dwóch krążków, bowiem w ostatnich tygodniach 2019 roku na sklepowe półki trafią debiutanckie solowe legalne płyty: Wiśni Bakajoko „Witaj w moim mieście” (06.12) i Wieszak ZDR „Smoka wejście” (20.12).

Zatrzymajcie sobie pieniążki, które dostaniecie pod choinkę, ponieważ w pierwszym kwartale 2020 roku otrzymamy od TIW Music: kolejną solową płytę (pierwszą po pobycie w więzieniu) Dobo ZDR – „Filozofia życia” (03.02.2020), a także premierowy wspólny krążek Murzyna i TPS-a – „Zbieracze banknotów”.

Na który projekt najbardziej czekacie? Dajcie znać w komentarzach…