fot. @ciociaewaaa_foto

13 września 2019 roku – to właśnie w tym dniu nastąpiła premiera solowej płyty – jak na razie zamykającej dyskografię – KęKę, pt. „Mr KęKę”. W rocznicę tego wydarzenia radomski raper postanowił ujawnić trochę statystyk obrazujących odsłuch utworów w serwisach streamingowych oraz ilość sprzedanych fizycznych nośników.

  • Na chwilę obecną album ma łączną sprzedaż ok. 85 tys. sztuk. Tym samym powoli dobijamy do 3x Platyny. Odsłuchaliście go ok. 88 mln. razy w serwisie YT i prawie 27 mln w Spotify. Trasa z „Mr KęKę”, do momentu covidowych zawirowań, była moją rekordową pod względem frekwencji. Podobnie jak 21 tysięczny preorder. Jesteście Wielcy! – napisał w mediach społecznościowych.
  • Mnie natomiast cieszy, że dalej na własnych warunkach i w pełni niezależnie robię sobie to, co mi się podoba. Czy mam lepszy, czy gorszy moment w życiu, a co za tym idzie, czy moja muzyka jest weselsza, czy poważniejsze – jesteście ze mną. Chcecie mnie słuchać, choć od zawsze pisałem głównie dla siebie i o sobie. Dlatego też serdecznie Was pozdrawiam. Dzięki za trwanie z tym moim rapową niem. Osobne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali mi przy tym krążku. – dodał.

Jaki jest Wasz ulubiony kawałek z tej płyty? Piszcie nam w komentarzach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ