fot. @mrkekeoficjalnie

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi przypuszczeniami, o których pisaliśmy na rapnews.plKęKę potwierdził udział znanego polskiego muzyka na swojej nadchodzącej płycie „Mr KęKę”. Będzie to kolejna topowa współpraca rapera. Wcześniej bowiem nagrywał wspólnie, m.in. z: Andrzejem Grabowskim, Sarsą i Kayah. Kto oprócz innego cenionego wokalisty, jakim jest Paweł Domagała – dogra się na złoty już krążek radomianina?

  • Część z Was, domyśliła się tego po fragmencie który ostatnio opublikowałem, ale dziś chciałbym to ogłosić oficjalnie. Kolejnym gościem na „Mr KęKę” , będzie Sebastian Riedel. Razem z @sodrumaticofficial udało nam się stworzyć wyjątkowy utwór. Do premiery „Drogi Tato” jeszcze trochę. Za to już w najbliższy czwartek przedstawię Wam utwór „Dokąd iść”. – przekazał raper na Instagramie.

Sebastian Riedel – to założyciel zespołu Cree, w którym jest wokalistą, gitarzystą, a także autorem większości repertuaru. W ostatnich latach nawiązali współpracę z wytwórnią Universal Music Polska, w które wydali trzy płyty: „Diabli nadali”, „Wyjdź…” i „Heartbreaker”. Sebastian Riedel jest synem legendy polskiego bluesa – Ryszarda Riedla, zmarłego w 1994 roku.