fot. kadr z klipu "Myślę o tym"

4 – tyle singli i teledysków promujących album „Mr KęKę”, pojawiło się na oficjalnym kanale YouTube wytwórni Takie Rzeczy Label. Powstały one do następujących utworów: „Safari”, „Ty do mnie przyszłaś”, „Myślę o tym” i „To tylko rap”. Czy radomski raper planuje jeszcze realizację kolejnych klipów? Oczywiście, że tak! 

  • Trzy już są nagrane. Kolejne dwa właśnie planuję. – przekazał kilka dni temu KęKę na „Insta Stories”.

Najnowszym singlem zwiastującym 5. legalną solową płytę rapera jest „To tylko rap”, który od czasu premiery (25.06) zgromadził blisko 2mln wyświetleń w serwisie YouTube. KęKę zaskoczył swoich fanów ogromnym luzem, poczuciem humoru i dystansem. „Przecież on tu ma bardziej wyjebane niż w teledysku <<Wyjebane>>„; „Wakacyjny Kękę – nie spodziewałem się takiego klimatu. Zawsze zaskakuje„; „Jak ja szanuję to, że Kękę ma tak bardzo wyjebane w ten biznes, że sobie odwala taki kawałek” – to tylko część komentarzy pod „To tylko rap”. Skąd wziął się pomysł na nagranie utworu w takim klimacie? – Takie bity były w paczkach i mi się spodobały. A, że postanowiłem sobie przy tej płycie robić WSZYSTKO na co mam ochotę – stąd tak różne numery. – tłumaczy Radomianin.

Raper ujawnił również, z ilu kawałków będzie składała się tracklista „Mr KęKę”. – 13. Na preorderze 14. – napisał.

Niedawno poznaliśmy terminy i listę miast, składających się na jesienną trasę koncertową promującą projekt „Mr KęKę”. Wystartuje ona 20 września w Łodzi i 21 września we Wrocławiu |pełny terminarz!|.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ