fot. @ciociaewaaa_foto

KęKę dołączył do artystów, którzy mogą pochwalić się znakomitą sprzedażą fizycznych egzemplarzy płyt. Złoto to zdecydowanie za mało. Platyna? Również jest tylko jednym z etapów. Radomski raper celuje w wielokrotność platynowej płyty.

I tak, po raz drugi w swojej muzycznej karierze jego solowy album osiągnął status POTRÓJNIE PLATYNOWEJ PŁYTY! Już nie tylko tym wyróżnieniem może pochwalić się za „Trzecie rzeczy”, ale również za „TO TU”, czyli projekt wydany pod koniec marca 2018 roku.

Gratulujemy Mr. KęKę!

View this post on Instagram

Miło mi poinformować, że mój wydany 23.03.2018, 4 solowy album "To Tu", właśnie spełnił warunki do przyznania mu 3X PLATYNY. Jest to drugi, po Trzecich Rzeczach, mój krążek z tym wyróżnieniem. Dzięki! Z tej okazji, jak i z okazji nadchodzących Mikołajek i Gwiazdki, mamy dla Was małą niespodziankę. Od dziś na www.takierzeczy.com możecie zamówić pakiet moich 5 solowych płyt z autografem na każdej z nich. Pierwotnie planowałem dać jeden autograf do pakietu, ale pomyślałem, że będziecie mogli pojedyncze podpisane płyty traktować jako osobne prezenty dla kogoś 😉 Akcja trwa do odwołania, ale niedluzej niż do piątku. Zastrzegam sobie jednak możliwość zakończenia wcześniej, jeśli ilość pakietów przerośnie moje możliwości wygospodarowania czasu na podpisy. Nie jest to pakiet"promocyjny". Kwota to suma cen poszczególnych wydawnictw. Piszę otwarcie aby nie było,że kogoś próbujemy"naciągnąć". P.S możliwe ślady palców na Mr KęKę po autografie Materiał z którego wykonane jest opakowanie zostawia ślady co by się nie robiło 😜😂 P.S 2 zgłoszenie do ZPAV-U lada dzień wyślemy, jak odkopiemy się z Waszych zamówień! #takierzeczylabel #platyny #chyba10 #zaraz11

A post shared by Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie) on