536365644

Kękę o solowej płycie „Trzecie Rzeczy”: „Momentami nie wierzyłem, że to dokończę

Preorder nadal możecie zamawiać na takierzeczy.com

Pusta kabina. Jest 30.07.2016. właśnie zamknąłem wokale na „Trzecie Rzeczy”. Pierwszy numer „Presję” nagrałem 07.01.2016. 8 miesięcy to najdłużej nagrywany z moich albumów. Kolejne solo, tylko z sobą samym.
Tak wiele zdążyło się w moim życiu w tym czasie. Wszystko będę miał jak w notatniku.

Nie wiem jaki to jest album. Muszę jeszcze spojrzeć z boku. Na spokojnie. Bo spokoju mi najbardziej brak. Może dlatego go tak dużo na krążku. Taka technika ;-) Momentami nie wierzyłem że to dokończę. Udało się. Dziękuję @fizionizio za to że wzięlaś na siebie dużą część moich spraw. Bez Ciebie by nie dało rady. Więc to nie do końca takie solo” – poinformował radomski raper.

WSZYSTKIE informacje o Kękę (łącznie z trzema dotychczasowymi teledyskami promującymi nowe solo) znajdziecie na rap-news.eu

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”,Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

PREORDER MOŻNA ZAMÓWIĆ: TUTAJ!

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o Nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja ( 4mln/ miesiąc wyśwtietleń w YT  )  Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają m.in  Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba

Na albumie znajduje się 13 starannie wyselekcjonowanych przez Piotrka utworów.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ