fot. @mrkekeoficjalnie

KęKę rozkoszując się niedzielną sielanką, postanowił po raz kolejny skorzystać z opcji „Zadaj mi pytanie” na Instagramie.

Radomski raper jest aktualnie w trakcie promocji solowej płyty, zatytułowanej „Mr KęKę”, który ujrzy światło dzienne 13 września br. Na YouTube pojawiło się już pięć singli zwiastujących nadchodzący materiał: „Safari”, „Ty do mnie przyszłaś” ft. Grizzlee, „Myślę o tym”, „To tylko rap” i „Pora mówić nara”. Czas na 6. propozycję. Kiedy możemy się jej spodziewać? – Za parę dni kolejny singiel – „Dokąd iść”. – napisał KęKę.

  • Jesteś zadowolony z nowego krążka? Myślisz, że płytka dobrze się przyjmie? – Bardzo, choć z biegiem czasu, mam coraz więcej wątpliwości w wielu kwestiach. Przyłożyłem się jak nigdy wcześniej. I żadnych kompromisów z samym sobą. „Nie śpiewaj, bo powiedzą, że za lekko”. Albo. „Nie mów, że nie robisz zdjęć, bo stracisz odbiorców”. Jest tam wszystko, co chciałem i co mnie rusza. Czy się przyjmie? Nie wiem. To zależy od Was. Póki co, sprzedaż jest bardzo fajna.
  • Dlaczego obnosisz się z tym, że nie zostajesz po koncertach? To jest turbo śmieszne. – Nie obnoszę się, tylko otwarcie informuję, aby ludzie, którzy przychodzili na koncert mieli tego świadomość, że na scenie daję z siebie wszystko, ale potrzebuję odpocząć w spokoju. Myślę, że to jest dojrzałe i fair w stosunku do wszystkich, że informuję. Chociaż biznesowo to pewnie szkodzi. Wolę jednak ludzi zadowolonych z występu, a nie zawiedzionych, że nie mają fotki, chociaż nigdzie tego nie obiecywałem. Jeżeli więc zrobienie sobie foto z raperem jest dla kogoś niezbędne, żeby uznać koncert za udany, to przepraszam, ale ja takiej gwarancji nie daję.
  • Nagrałeś kiedyś jakiś numer, który nigdy nie ujrzał światła dziennego? – Tak. Kilka.
  • Co sądzisz o kawałku Young Igiego z Margaret? Osobiście bardzo mi się podoba. – Zajebisty. Jak było #1 na czasie, a „Pora mówić nara” #2, to i tak sobie odpaliłem ze 3 razy. Chociaż nie powinienem.
  • Czy jeżeli cały preorder się sprzeda, to będzie platyna? – Nie. Preorder jest w nakładzie 20 tys. Platyna jest za 30.
  • Co sądzisz o Youtubero-raperach, tzn. Multi, Kamerzysta itp. – Nie ma dla mnie znaczenia, że ktoś jest raperem/youtuberem, raperem/wędkarzem, czy raperem/dziennikarzem. Jak mi się coś podoba od kogoś, to słucham. Rap dzielę na: podoba mi się i nie podoba mi się. Tyle.
  • Nie boisz się momentu, że rap kariera się skończy i będziesz czuł pustkę? – Staram się oswajać z tą myślą, choć nie będzie to pewnie łatwe. Trzeba się mądrze przygotować psychicznie. 
  • Żyjesz tylko z muzyki, czy masz jeszcze jakieś inne źródło dochodu? – 90% muzyka. 10% odzież. 5% inne.

Poniżej zwiastun nowego klipu: