fot. @ciociaewaaa_foto

Na dwa i pół miesiąca przed premierą „Mr KęKę”, radomski raper zdobył złotą płytę. W dniu premiery (13.09) sprzedał już 30 tys. fizycznych egzemplarzy, co oznaczało osiągnięcie statusu platynowej płyty. Czy jeszcze w tym roku uda się wkroczyć na kolejny poziom, czyli podwójną „platynę” (60k)?

  • Wczoraj minął dokładnie miesiąc od premiery „Mr KęKę”. Odbiór albumu przerósł moje oczekiwania, za co Wam dziękuję. Na chwilę obecną kupiliście ok 42 tys CD.
    Obejrzeliście ponad 55 mln razy w serwisie YT. Ok. 12 mln w serwisie @spotify Tydzień po premierze, ruszyłem w trasie. Na 10 koncertach było Was prawie 8 tys.
    Kosztowało mnie to sporo nerwów ( szczególnie początek trasy) i 9 czapek 😂😂 Sorry Łódź, u Was jeszcze nie wiedziałem,że będą szły w publikę. Mam dla Was jeszcze jeden klip i parę rozmów okolopremierowych. #MrKęKęTour w pełni więc zapraszam ( tam gdzie jeszcze są bilety). Cieszę się z tych wyników jako wydawca własnej twórczości, ale przede wszystkim jako twórca. Bo na każdym etapie robię tylko to co chcę i co uważam za słuszne. Czy to w pisaniu, sposobach interakcji, szeroko pojętego marketingu czy doborze gości. Jest to dla mnie kolejny dowód, że warto robić to co się czuje. „Nie gram tak jak lubi słuchacz, słuchacz lubi jak gram”. Dzięki Wszyscy!! – przekazał na Instagramie.

View this post on Instagram

Wczoraj minął dokładnie miesiąc od premiery "Mr KęKę". Odbiór albumu przerósł moje oczekiwania, za co Wam dziękuję. Na chwilę obecną kupiliście ok 42 tys CD Obejrzeliście ponad 55 mln razy w serwisie YT. Ok. 12 mln w serwisie @spotify Tydzień po premierze, ruszyłem w trasie. Na 10 koncertach było Was prawie 8 tys. Kosztowało mnie to sporo nerwów ( szczególnie początek trasy) i 9 czapek 😂😂 Sorry Łódź, u Was jeszcze nie wiedziałem,że będą szły w publikę. Mam dla Was jeszcze jeden klip i parę rozmów okolopremierowych. #MrKęKęTour w pełni więc zapraszam ( tam gdzie jeszcze są bilety) Cieszę się z tych wyników jako wydawca własnej twórczości, ale przede wszystkim jako twórca. Bo na każdym etapie robię tylko to co chcę i co uważam za słuszne. Czy to w pisaniu, sposobach interakcji, szeroko pojętego marketingu czy doborze gości. Jest to dla mnie kolejny dowód, że warto robić to co się czuje. "Nie gram tak jak lubi słuchacz, słuchacz lubi jak gram" Dzięki Wszyscy!!

A post shared by Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie) on