fot. @mrkekeoficjalnie

W niedzielę, 26 maja, w Polsce odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Wśród kandydatów, którzy będą walczyć o głosy Polaków, znajduje się, m.in. Piotr „Liroy” Marzec (będzie on otwierał wielkopolską listę Konfederacji ProPolskiej – tworzoną przez Ruch Narodowy, partię KORWiN, Grzegorza Brauna i organizację pro-life Kai Godek).

To nie jest koniec „rapowych” akcentów w polityce…

Dziś (01.04.), KęKę poinformował, że również weźmie czynny udział w nadchodzących Eurowyborach. Jak sam podkreślił: – Chcę zmieniać świat. Mieć wpływ na naszą rzeczywistość. To można osiągnąć tylko w jeden sposób. Znaleźć się tam, gdzie podejmowane są najważniejsze decyzje. – przekazał na swoim profilu na Instagramie.

Raper ma wystartować z ramienia nowo powstałej partii „Only Radom”: – Czy to oznacza, że mam zamiar dbać tylko o interesy Radomia i jego mieszkańców, a nie myśleć o reszcie kraju? Tak. Dokładnie taki mam zamiar. Moje motto to: „NAM WSZYSTKO, WAM GÓWNO”. – podkreślił. KęKę ma nadzieję, że swoimi obietnicami przekona do siebie lokalnych wyborców.

Jesteście zaskoczeni? Warto pamiętać, że dziś świętujemy „Prima aprilis”. Zapewne jest to żart radomskiego rapera, jednak… Gdyby faktycznie KęKę startował do Europarlamentu – oddalibyście na niego głos?

View this post on Instagram

Moi Kochani! Długo zwlekałem z ogłoszeniem tej nowiny, ale Ci którzy mnie znają wiedzą, że nim do czegoś się zobowiażę, lubię mieć wszystko dopiete na ostatni guzik. Po wielu miesiącach rozmów, i osobistych przemyśleń, POSTANOWIŁEM! Chcę zmieniać świat. Mieć wpływ na naszą rzeczywistość. To można osiągnąć tylko w jeden sposób. Znaleźć się tam, gdzie podejmowane są najważniejsze decyzję. Dlatego w najbliższych wyborach postanowiłem startować do europarlamentu, z ramienia, nowopowstalej partii "Only Radom"! Pewnie spytacie skąd w niej słowo "Only ". Słowo Only w języku angielskim oznacza Tylko. Czy to oznacza że mam zamiar dbać, Tylko o interesy Radomia na to jego mieszkańców a nie myśleć o reszcie kraju? Tak. Dokładnie taki mam zamiar. Moje motto to "NAM WSZYSTKO, WAM GÓWNO" Niezle, co? Liczę na Wasz głos. Pamiętajcie! ONLY RADOM! I ty możesz uczynić Radom Wielkim, a cała resztę byle jaką! Mr KęKę

A post shared by Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie) on