fot. @ciociaewaaa_foto

Bedoes zaapelował do wszystkich mniej, bądź bardziej znanych osób o to, aby wykorzystali swoją rozpoznawalność w szczytnych celach.

Reprezentant SBM Label podkreślił, że wiele osób może z dnia na dzień stać się „gwiazdą”, ale nie każda z nich odpowiednio pokieruje swoim życiem.

  • Żyjemy w czasach, w których praktycznie każdy może być „sławny”, jeśli odpowiednio wstrzeli się w trend, czy jako raper, czy jako YouTuber, czy jako ktokolwiek. Nie jestem hejterem, mam tylko jedną prośbę do wszystkich „gwiazd” z Instagrama: wykorzystajcie wpływ jaki macie na młodzież, swoje zasięgi i możliwości do tego, aby edukować i przekazywać dobre wartości, uczyć lojalności i szacunku do życia, a nie konsumpcjonizmu, czy innego negatywnego gówna. – przekazał raper.
  • Pieniądze można zarabiać na milion sposobów, niektóre z nich przynoszą sławę – upewnijcie się po prostu, że wykorzystacie ją w odpowiedni sposób, bo na końcu dnia nie zostanie Wam ani auto, ani do, ani uzbierana forsa, tylko wspomnienie po Was i po tym, jakie wartości chcieliście przekazać.
    To nie jest atak na nikogo, to przyjacielski apel do wszystkich. Uczyńmy świat lepszym, nawet jeśli miałby być lepszy tylko troszkę.
    – dodał.

Zgadzacie się z przekazem Bedoesa? Jego słowa zostały poparte m.in. przez Michała Karmowskiego:

  • O tym zawsze też Wam mówię i bardzo się cieszę, że młodzi ludzie powielają te wartości. – napisał na Instagramie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here