fot. fragment okładki

Polscy raperzy słyną z pomagania słabszym i potrzebującym. Często udzielają się w różnych akcjach społecznych, czy charytatywnych. Biorą udział w koncertach, przekazują płyty/koszulki z podpisami, a także… nagrywają płytę! Właśnie tę ostatnią formę wybrał Kaz Bałagane, który wypuści krążek „UŚMIECH” wytłoczony w limitowanym nakładzie (1000 sztuk).

 • Siemanko ! W poniedziałek o 15:00 wjeżdża płyta z moimi luźnymi numerami(tracklista na drugim zdjęciu) na www.23youngwear.com płyta bedzie wydana w digipacku i jej koszt to 35zl+przesyłka. Dochód ze sprzedaży płyt będzie przeznaczony na leczenie 14-letniej Wiktorii, dziewczynki cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe. Dziewczynka wymaga kosztownej rehabilitacji a także zakupu specjalistycznego sprzętu. Liczę na Wasza pomoc. Płyty zostaną wysłane po 18 października. Na moim insta story zaraz pojawi się numer konta, na który można już wpłacać darowizny. – przekazał warszawski raper w social mediach.

W jednym z 13 numerów, jakie znajdą się na albumie, pojawi się Smolasty. Za warstwę muzyczną poszczególnych utworów odpowiedzialni są tacy producenci, jak: 2K, Michał Graczyk, Kesz, Hulk-O, Olek, Deckster&Dudzik i Oil Beatz.

Poniżej pełna tracklista:

 1. JEFE – prod. 2K&Michał Graczyk
 2. MONOTONIA – prod. 2K
 3. JUTRO
 4. ZGAGA – prod. Kesz
 5. KANIKUŁY BLEND
 6. LUDZIK – prod. Hulk-O 
 7. CISZA – prod. Olek
 8. ZEGARMISTRZ – ft. Smolasty; prod. Michał Graczyk
 9. JESZCZE CHWILA – prod. Olek
 10. ON PRZYSZEDŁ TYLKO – prod. 2K
 11. CIEŚĆ – prod. Deckster&Dudzik
 12. CO TY MI MOŻESZ – prod. Oil Beatz
 13. KSIĄŻĘ NIEPORZĄDEK

Wspaniały gest. Brawo Kaz!