fot. @balagane

Kaz Bałagane ostatnie tygodnie spędził w areszcie, do którego trafił w marcu, tuż po swoim koncercie we Wrocławiu. Warszawskiemu raperowi zarzuca się handel narkotykami. Grozi mu za to kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

„Książę Nieporządek” od kilku dni jest już na wolności i apeluje do swoich fanów o uszanowanie jego prywatności. Bałagane zapowiada również, że niebawem wyruszy w trasę koncertową promującą najnowszy album:

  • Siemano. Jak się pewnie domyślacie, w zeszłym tygodniu została uchylona mi sankcja. Większość z Was sądzi, ze to by było na tyle. Nie, nie jest to koniec moich zmartwień. Naturalnie życzyłbym sobie i swojej rodzinie jak najlepszych losów ale nie na wszystko mam wpływ. Dziękuje wszystkim fanom i słuchaczom za dobre słowo i wszystkim moim znajomym, którzy wspierali i pomagali. Nie jestem zainteresowany jakimkolwiek roztrząsaniem mojej sprawy w sektorze publicznym i proszę o uszanowanie prywatności. W przyszłym tygodniu rusza trasa koncertowa, w tym koncert w Warszawie, o którym będę na bieżąco informował. Pozdrawiam LUDZI w całej Polsce i dziękuje za kilka nauk nabytych w ostatnim czasie. ✋👍 @matkaboska_official dziękuje za przejęcie moich obowiązków firmowych, za poświęcenie, wsparcie,za całokształt i za to , ze jesteś Real one. – przekazał na Instagramie.

View this post on Instagram

Siemano. Jak się pewnie domyślacie, w zeszłym tygodniu została uchylona mi sankcja. Większość z Was sądzi, ze to by było na tyle. Nie, nie jest to koniec moich zmartwień. Naturalnie życzyłbym sobie i swojej rodzinie jak najlepszych losów ale nie na wszystko mam wpływ. Dziękuje wszystkim fanom i słuchaczom za dobre słowo i wszystkim moim znajomym, którzy wspierali i pomagali. Nie jestem zainteresowany jakimkolwiek roztrząsaniem mojej sprawy w sektorze publicznym i prosze o uszanowanie prywatności. W przyszłym tygodniu rusza trasa koncertowa, w tym koncert w Warszawie, o którym będę na bieżąco informował. Pozdrawiam LUDZI w całej Polsce i dziękuje za kilka nauk nabytych w ostatnim czasie. ✋👍 @matkaboska_official dziękuje za przejęcie moich obowiązków firmowych, za poświęcenie, wsparcie,za całokształt i za to , ze jesteś Real one. 😏❤️

A post shared by Kaz Bałagane (@be_do_gie_official) on