fot. kadr z klipu

„Kastet” – jest to kolejny singiel zwiastujący nową solową płytę Hansa, zatytułowaną „Poprawna Praca Serca”. O czym opowiada? – W ustawie o broni i amunicji z 21 maja 1999 roku w artykule 4 kastet jest wymieniony jako broń. W polskim prawie uznany za narzędzie niebezpieczne. Stalowy i piękny. Nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Tak jak w przypadku tego utworu. Przekonajcie się sami. – przekazał autor.

Realizacją teledysku zajęli się Bartosz Dziamski i Oskar Sosnowski, natomiast warstwę muzyczną przygotował Magiera z White House Records.

Opis albumu:

Po 52 Dębiec – P-Ń VI i Hans Solo – 8, Hans wraca z nowym solowym albumem. „Poprawna Praca Serca” – to kolejna porcja dobrego humoru, satyry, złośliwości i zabawy słowem wkomponowana w treści ważne i poważne, życiowe i społeczne – celnie, ciekawie, refleksyjnie. Nic dziwnego Hans to dobry obserwator i doświadczony autor tekstów. Po 20 latach doświadczenia i licznych albumach Luxtorpedy i Pięć Dwa, wydawać się może, że Hans jest „jeszcze bardziej sobą” kiedy „idzie solo”.

Preorder dostępny jest na mymusicshop.pl.