fot. @ciociaewaaa_foto

Szpaku po gali Popkillery 2020 postanowił wypowiedzieć się o tym, co działo się w warszawskim Teatrze Capitol podczas rozdania nagród branży hip-hop’owej. Co nie spodobało się raperowi z Morąga?

  • To jak w jakiejś kategorii jest ogłaszany jakiś truskulowy grajek i wszyscy robią mu hałas, a dla małolatów go nie ma, to kur* beka taka, że ja jeb*. Chu* wam na mordy. – przekazał na „Insta Stories”.
  • Debile z IQ mniejszym niż buty, które nosicie, to nie zjeba do Popkillera, a do obrażonych dinozaurów, co tam siedzą. – dodał.

Ostry komentarz Szpaka po tegorocznych Popkillerach:- "To jak w jakiejś kategorii jest ogłaszany jakiś truskulowy…

Opublikowany przez rapnews.pl Czwartek, 10 września 2020

Codzienna Gazeta Muzyczna poprosiła o komentarz Waldemara Kastę, zasłużoną osobę na polskiej rap scenie, która po raz kolejny wspólnie z Admą poprowadziła tę galę.

  • Młodzi mówią, że starzy mają ból dupy? Po czym wnoszą? Po ilości oklasków na gali, na której w dodatku ich nie było? Przecież ta gala to właśnie próba pokazania młodszym, że chcemy dialogu i robimy pierwszy krok. No to mamy dla odmiany piękny przykład młodego i chyba nieprzemyślanego bólu dupy – zupełnie niepotrzebnego w dodatku. Skoro młodzi tak dużo i chętnie kopiują ze Stanów, to może niech nauczą się jeszcze jednej rzeczy od amerykańskiego rappera – docenienia czegoś w pionierach, starszych kolegach – szczególnie na stworzonych do tego okazjach. Ja musiałem walczyć o swoje prawo do rapowania, młodzi już nie muszą, bo rap stał się najpopularniejszym gatunkiem muzyki w Polsce. Nie oczekuję od nich wdzięczności za to, bo to nie skarga czy apel. Jedynie odrobiny szacunku. – przekazał Kasta dla CGM’u.

1 KOMENTARZ

  1. Ile razy debile będą na jakis szpaków,bedoesów quebów mówic raperzy.To popowe popierdółki, podpinające się po rap.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ