fot. @ciociaewaaa_foto

Wszystko zaczęło się po Popkillerach 2020Szpaku był jedną z osób, które nie pojawiły się na gali rozdania nagród branży hip-hop’owej (obserwował ją w serwisie YouTube na live streamie). Jakie było jego wrażenie po obejrzeniu Popkillerów? – To jak w jakiejś kategorii jest ogłaszany jakiś truskulowy grajek i wszyscy robią mu hałas, a dla małolatów go nie ma, to kur* beka taka, że ja jeb*. Chu* wam na mordy. – napisał.

O skomentowanie słów Szpaka został poproszony Waldemar Kasta, który po raz drugi był prowadzącym gali. – Młodzi mówią, że starzy mają ból dupy? Po czym wnoszą? Po ilości oklasków na gali, na której w dodatku ich nie było? Przecież ta gala to właśnie próba pokazania młodszym, że chcemy dialogu i robimy pierwszy krok. – przekazał Codziennej Gazecie Muzycznej.

Dziś Szpaku udostępnił singiel „Hałas”, w którym skierował wers do Kasty: „Panie Kasta, ja nie wiem, co to dupy ból; Biję brawo Mata, Bedi tego roku król„. Reprezentant wrocławskiej sceny odniósł się już do tych słów.

  • Nie rozumiem, skąd u ciebie ta wrogość w kierunku do mojej osoby, ponieważ upublicznienie mojego zdania – tak jak sam zauważyłeś, ja też mam prawo upubliczniać własne zdanie, szczególnie pytany przez media – to ty jesteś prowodyrem i inicjatorem tego. Widać właśnie w jaki sposób chcesz i budujesz kulturę hip-hop’ową. Sam sobie przeczysz, sam jesteś osobą, którą dissujesz w tym kawałku. To ty masz tylu fanów, taki hype i masz sodówkę, którą bardzo dobrze rozumiem. Wykorzystujesz to do niecnych celów. Widać, że jedynie, co robisz to antagonizujesz scenę i powodujesz, że chyba nie wiesz do końca, czym to jest… – przekazał.

Poniżej pełne ponad 10-minutowe video-oświadczenie:

AKTUALIZACJA: Kasta usunął filmik ze swojej strony facebook’owej. Dlaczego? Raperzy porozmawiają ze sobą przez telefon, gdzie wyjaśnią wszystkie nieporozumienia:

https://www.facebook.com/KASTA.CO/videos/800336627433708/

4 KOMENTARZE

  1. Nie kumam po cholerę Waldek odpowiada temu cieciowi.Szkoda czasu na tego ch👍jograjka

  2. Popieram lepiej ignorować tego typu gościu, szkoda tylko że połowa sceny dogrywa się do tego roboglosa bez talentu. Jacy fani taki idol.

  3. Znam osiedle gdzie waldek mówił że tak ciężko i że młodzi by się nie odnaleźli. Kozanow we Wrocławiu. Banda patusow która za nic lubiła wpierdolic albo okrasc. Żałosne

  4. Waldek dokladnie tego sie po Tobie spodziewalem. Mistrz. Druga strona medalu taka ze szkoda nerwów, słow na takiego Szpaka łaka.. Szpaku był tylko jeden.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here