fot. kadr z klipu "koszmar minionego lata"

W okresie sprzedaży 02.08-08.08.2019r. – najchętniej kupowanym muzycznym albumem w Polsce okazał się wspólny projekt Kartky’ego, pt. „dom na skraju niczego”. Ten fakt skomentowała wytwórnia QueQuality, która jest wydawcą tej płyty: – Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy Was o złotym wyróżnieniu za album „BLACK MAGIIC”. Dziś mamy dla Was kolejną świetną wiadomość. Najnowszy krążek Kartky’ego, zatytułowany „dom na skraju niczego” zadebiutował na zaszczytnym 1 miejscu zestawienia OLiS, co oznacza, że aktualnie jest NAJLEPIEJ sprzedającą się płytą w kraju! Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i zaufanie. – przekazali na YouTube.

Z tej właśnie okazji, w najbliższą niedzielę odbędzie się premiera kolejnego teledysku promującego „dom na skraju niczego”, zrealizowanego do numeru – „detroit” z gościnnym udziałem Tymka.

W pierwszej 10-tce znalazł się jeszcze jeden rapowy krążek – „Chudy Chłopak” Kaliego (6.).

Pełną klasyfikację znajdziecie na stronie: olis.onyx.pl.

View this post on Instagram

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy Was o złotym wyróżnieniu za album ,,BLACK MAGIIC”. Dziś mamy dla Was kolejną świetną wiadomość. Najnowszy krążek @kartkymusic zatytułowany ,,dom na skraju niczego” właśnie zadebiutował na zaszczytnym 1 miejscu zestawienia OLiS, co oznacza, że aktualnie jest NAJLEPIEJ sprzedającą się płytą w kraju! Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i zaufanie. Z tej okazji już w najbliższą niedziele zaserwujemy Wam bardzo nieszablonowy teledysk do utworu ,,detroit” z gościnnym udziałem @tymekjestemok, na który (sądząc po komentarzach) czekacie z ogromny zniecierpliwieniem. Zostawiamy Was z małą zapowiedzią w postaci powyższego zdjęcia i życzymy udanego weekendu! Wypocznijcie. Widzimy i słyszymy się już niebawem / fot. @dagsoon

A post shared by QueQuality (@quequalitypl) on