fot. kkadry z klipów „Krzyk” / „TEEN KASIA”

Minione tygodnie toczą się w rytm Quebonafide, o którym zrobiło się głośniej po premierach takich kawałków, jak: „TEEN KASIA„, „Piję wódę i słucham Ich Troje” z Kukonem, a przede wszystkim – „LATTE MATCHA„. W ostatnim z wymienionych, Quebo poświęcił kilka słów Kartky’emu, z którym współpracował, wydając jego albumy w wytwórni QueQuality.

 • Jeszcze wyhodowałem chwasty / Typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki / Palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski / Dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki” – sprawdź na rapnews.pl, jak nawinął to Quebo!

Od razu po usłyszeniu tych wersów, odpowiedział na nie sam Kartky, który skomentował je na Instagramie:

Gdy większość czekała na diss Kartky’ego w stronę Quebonafide, ten wrzucił… singiel promujący nową płytę o nazwie – „Kraina lodu„. W numerze „KRZYK” gościnnie pojawiła się szczecińska artystka – Ruskiefajki.

Jak oceniacie ten kawałek?

17 KOMENTARZE

 1. nie włączam tego frajera więc ciężko opiniować utwór. dziewczyny nie bójcie się, pozwijcie tę kurwę.

 2. Jebać tych co obrażają Kartkyego nie znając sprawy do końca. Łatwo jest od razu ocenić i wyzywać. Jak to mówią kozak w necie pizda w świecie.

 3. Ten wasz kwebo to zwykły łach, kukona kawałek jest sztos jednak on nie pasuje do niego. A 'kwebo' w porównaniu twórczości do Kartky-ego to jakiś złamany leszcz i poza muzyką też nawet sam jego wygląd pokazuje że jest zerem i marionetką pod publiczkę w dodatku on jeszcze próbuje nazywać swoje wypociny rapem a to zwykle hivhopolo.
  Pozdro.

 4. Co wy tu za bzdury piszecie że, ktoś czekał na diss skoro on wyraźnie napisał że, nie będzie dissu. Co za debil pisał ten artykuł

 5. Ktos musiał mniec zjebany beret zeby te howno napisać takie bzdury xD.pozdro dla ciebie dekli

 6. Szkoda tylko że kartky ma dowody na to że wiktoria go biła a ona dowodow nie ma

 7. Nie wiem za dużo o sprawie kartkiego ale czytając komentarze myślę że i tak wiem więcej niż ci którzy go obrażają, osobiście lubię obu raperów, ale quebo robi niepotrzebną aferę o sprawie która była już prawie rok temu więc on tutaj zachował się strasznie nie fair.

 8. Czy tego naprawdę ktoś słucha? Smutno mi, że polski hip hop tak nisko upadł :-(((

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here