„Vatos Locos Klan” – wielki powrót klasyki rapu

W bieżącym roku mija 15 lat od premiery albumu KaRRamBa „Vatos Locos Klan”. Ten podwójnie platynowy album przeszedł już do historii i do klasyki polskiej muzyki rap. Utwory z tego albumu mają milionowe wyświetlenia w Internecie, pozostając nadal aktualnymi, zwłaszcza w sferze tekstowej.

„Ile Kosztujesz?”, „Mój Własny Raj,” czy „Pocałuj Mnie w D.” – to kawałki, które znają i kochają dzisiaj wszyscy. KaRRamBa z okazji dwudziestolecia oficjalnej działalności artystycznej wyrusza w trasę koncertową Vatos Locos Tour, podczas której chce nawracać ludzi, którzy zapomnieli, co to są zasady, honor, lojalność, przyjaźń i miłość. Reedycja albumu „Vatos Locos Klan” ukazała się w formie prestiżowego digipack i została wzbogacona o bonus track „BOOH! BOOH!” z udziałem nowego, bardzo zdolnego, oryginalnego rapera o pseudonimie DUSZA T.

Reedycją albumu „VLK” KaRRamBa postanowił zabrać słuchaczy w podróż do przeszłości, by pokazać zarówno dobre zasady, jak również wspaniałe oldschoolowe brzmienia. Według autora, kompozytora, realizatora, producenta, a przede wszystkim wykonawcy – KaRRamBy – to jest najlepszy materiał spośród wszystkich albumów na przestrzeni 20 lat jego działalności artystycznej.

Utwory wzbogacone są gościnnym udziałem czarnoskórego rapera 4Real, rapera Dziury, Marinero – kolega i sąsiad KaRRamBy, który swój wokal nagrywał przez telefon z Zakładu Karnego Rzeszów Załęże, oraz Domi, czyli Dominika Korwin i Blondi, czyli Dorota Borkowska. Ponadto w nagraniu tego albumu wziął udział syn KaRRamBy – PTX, czyli Patryk Kitliński, oraz Iżol (Robert Jeżewski – wokalista grupy Ice Machine).

VLK mp3: www.soundline.biz
VLK CD: zamów na www.empik.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ