fot. kadr z klipu „Dziwne”

Wczoraj pisaliśmy na rapnews.pl o tym, że Karian zdecydował się na odejście z wytwórni Hashashins. „(…) lata moment ta ekipa będzie miała naprawdę więcej wspólnego z sektą niż wytwórnią„. – przekazał raper.

Potem Karian postanowił udostępnić na „Insta Stories” fragment nagrania Deysa, które ten wysłał mu w prywatnej wiadomości.

Treść znajdziecie poniżej:

  • Dziwisz się, dziwisz się… Przecież wiedziałeś zawsze, jakie jest nasze podejście. Ja zawsze mówiłem, że to nie jest tylko muzyka, że to ma być przede wszystkim lojalnie, człowieku. Masz być zżyty itd. Ty mówisz, że to Twój kolega/koleżanka – co mnie to interesuje, chłopie? Dlaczego wobec nas nie wykazujesz takiej lojalności? To Cię wielce przeraziło… Chłopie, zawsze czegoś takiego wymagaliśmy u nas. To nie, nie, za delikatny jesteś. Spoko, droga wolna, żegnam.

Do tych słów odniósł się Karian, który zaapelował do Deysa o pokazanie fanom, jak od wewnątrz wygląda wytwórnia Hashashins, a przede wszystkim to, co w niej się dzieje.

  • Dawid, skoro to nie jest tylko muzyka, to co jeszcze? Z pewnością uchylisz rąbka tajemnicy swoim wiernym słuchaczom. Ja po prostu nie mam serca. Za to mam olbrzymią nadzieję i wiem, że zrobisz to dobrowolnie i z wielką satysfakcją. Przecież każdy chciałby poznać kulisy Twojego zakonu.

Jak zareagował Deys?

  • Jasne, że pokażę kulisy Korolku, i to już jutro :*

ZOSTAW ODPOWIEDŹ