fot. źródło: @kara_official_yo

Kara jest zdecydowanie jedną z odkryć 2020 roku w polskim hip-hop’ie. W minionych miesiącach udało jej się przekonać swoją muzyką nie tylko fanów, nie tylko producentów jak, m.in.: DJ’a Decksa przy okazji jej udziału w „Mixtape 7”, wytwórnię StoproRap, ale także raperów, z którymi podejmowała współpracę. Warto zauważyć, że ma już na swoim koncie kooperacje z: Białasem, Zbukiem, Dudkiem P56, czy Niziołem.

Solową drogę otworzyła płytą „Przebudzenie” wydaną w 3Y Gun Label. Czy jest z niej zadowolona?

  • Jestem z niej… średnio zadowolona. Jest to moja pierwsza płyta, więc uważam, że zdecydowanie stać mnie na więcej. Teraz robię drugą – więcej już wiem, więcej się nauczyłam i myślę, że ona będzie taki kot. – powiedziała w rozmowie z PrzekoTV.

Raperka z Krakowa ujawniła również, że najnowszym albumie będzie można spodziewać się jej innej odsłony pod względem muzycznym. Co to oznacza?

  • (…) mam problem z przyspieszeniami, ja jestem człowiekiem, który lubi szybko pisać. Teraz staram się robić wolniejsze kawałki, bardziej melodyjne. Na tej pierwszej płycie było za dużo chaosu, ulicznego przekazu. Teraz staram się odbijać od tej ulicy. Chcę iść w stronę refleksyjną, spokojną, żeby odpychać młodzież od ulicy.

Na koniec pytanie – kogo chcielibyście usłyszeć na nadchodzącym krążku Kary? Piszcie swoje propozycje w komentarzach.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here