fot. @ciociaewaaa_foto

Raperzy w ostatnich latach lubią nas zaskakiwać. Od czasu do czasu na światło dzienne wychodzą różne kooperacyjne projekty, tak jest i tym razem. Kali i Major SPZ od jakiegoś czasu trzymali w tajemnicy te wieści, aby wypuścić je pod koniec 2020 roku.

„HUCPA” ukaże się 11 grudnia. Sprzedaż limitowanego preorderu ma wystartować 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości.

Szykujcie hajsy!

Zobacz koniecznie rozmowę, która odbyła się na żywo z Majorem w RapnewsLive Studio:

4 KOMENTARZE

  1. Szykujcie hajsy.Ja tam szykuje hajs na epkę Peji ,na cd Piha z Kaczorem i na nową płytkę Lukasyna.Ale tej hucpy to za free bym nie chciał.

  2. Szykujcie hajsy. Ja tam szykuje hajs na hucpe. Ale tej epki peji, cd Piha z Kaczorem i nowej płytki Lukasyna to za free bym nie chciał.

  3. Skoro lubisz słuchać dukania majora i żępolenia przećpanego kaliego to kupuj to gówno.

  4. To się nieprzecpany odezwał. Zebys m8al tyle szarych komórek chociaż co on traci palac jednego blanta. Ale zatrzymałeś się na poziomie mrowki z peruwiańskiej dżungli i tam zostales.A gowno mówili na Ciebie jak się urodziłeś. Nie słuchasz to nie krytykuj , a teraz jest ten moment w którym robisz zwrot… i spier..lasz z tąd mozesz wyprac swoje chusteczki higieniczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ