fot. kadr z klipu „Wstawaj”

Kali po wydaniu wielu muzycznych projektów zadebiutował w roli prozaika. Miało to miejsce pod koniec 2015 roku, kiedy wypuścił książkę zatytułowaną „Krime Story”.

  • Zawiła kryminalna intryga, ciężki klimat brudnych ulic „śląskiego miasta grzechu” z tłem wnikliwego socjologiczno-obyczajowego raportu ze środowiska egzystencji młodych ludzi w Polsce. Jak cienka granica dzieli dobro od zła? Kiedy człowiek zmienia się w bestię? Czy w dzisiejszych czasach istnieje jeszcze bezwarunkowa miłość? Odsłona perypetii głównego bohatera o pseudonimie Krime, w brawurowej, brutalnie prawdziwej powieści „Krime story”. – mogliśmy przeczytać w opisie.

Dla wszystkich fanów „pióra” Kaliego mamy bardzo dobre wieści! Raper postanowił napisać kolejną część „Krime Story”, która prawdopodobnie ujrzy światło dzienne w najbliższych miesiącach.

  • Co byście powiedzieli na drugą cześć powieści KRIME STORY? Jeszcze w tym roku? – napisał Kali na Instagramie.

Aktualnie pierwszą książkę rapera można kupić jedynie od prywatnych osób m.in. na Allegro i OLX. Jej koszt waha się od 119 do 200 złotych.

Tak jak my lubisz polski uliczny rap? Kliknij ❤️ na Spotify, aby dodać playlistę „ULICZNY RAP” do ulubionych ➡️ open.spotify.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ