fot. @ciociaewaaa_foto

Kali udostępniał w mediach społecznościowych grafikę informującą o „Globalnej medytacji”, która rozpocznie się 5 kwietnia o godzinie 4:45.

 • Siema ekipa!
  4 kwietnia 2020 otwiera się potężny, kosmiczny portal.
  Mamy sposobność opuścić stare struktury świata, by wkroczyć na harmonijną ścieżkę, prowadzącą ludzkość i planetę Ziemia ku wyzwoleniu.
  Intencją medytacji jest usunięcie Coronavirusa i wytworzonego wokół strachu, zablokowanie radiacji spowodowanej sieciami 5G oraz pomoc Ziemi w transformacji ku wyższemu wymiarowi.
  Aby to jednak mogło się wydarzyć, potrzebujemy jak największej liczby osób, dusz, światełek na całym globie, które rozświetlą mroczną przeszłość naszej planety, aby gatunek ludzki uwolnił się spod panowania negatywnych energii.
  Nie ważne kim jesteś, gdzie mieszkasz i co robisz. Wystarczy, że w niedzielę nad ranem dołączysz do nas o godzinie 4:45.
  Co musisz robić?
  Usiądź w wygodnej dla Ciebie pozycji i wyprostuj plecy.
  Zamknij oczy i skup się na własnym oddechu.
  Zrelaksuj się i wyrażaj w myślach intencję medytacji.
  Jeśli intencją jest na przykład chęć niesienia pomocy krzywdzonym dzieciom, wyobraź sobie piękny słoneczny dzień. Górska polana, na niej beztrosko bawiące się dzieci. Są bezpieczne, szczęśliwe i kochane. Przytul je, a sam poczujesz się kochany.
  Możesz wyobrazić sobie ludzi na całym świecie, patrzących wspólnie w niebo. Wolnych, świadomych istnienia i szczęśliwych. Wystarczy, że wyślesz światu miłość. To najmocniejsza z możliwych energii, posiadająca niesamowitą siłę sprawczą.
  Gdy poczujesz, że już wystarczy, zadaj sobie na koniec istotne dla Ciebie pytanie. Porozciągaj się, otwórz oczy i nawiąż na nowo kontakt z rzeczywistością.
  Liczymy na Ciebie. 💚

Weźmiecie udział?

View this post on Instagram

Siema ekipa! 5 kwietnia 2020, o godzinie 4:45 nad ranem (niedziela), otwiera się potężny, kosmiczny portal. Mamy sposobność opuścić stare struktury świata, by wkroczyć na harmonijną ścieżkę, prowadzącą ludzkość i planetę Ziemia ku wyzwoleniu. Intencją medytacji jest usunięcie Coronavirusa i wytworzonego wokół strachu, zablokowanie radiacji spowodowanej sieciami 5G oraz pomoc Ziemi w transformacji ku wyższemu wymiarowi. Aby to jednak mogło się wydarzyć, potrzebujemy jak największej liczby osób, dusz, światełek na całym globie, które rozświetlą mroczną przeszłość naszej planety, aby gatunek ludzki uwolnił się spod panowania negatywnych energii. Nie ważne kim jesteś, gdzie mieszkasz i co robisz. Wystarczy, że w niedzielę nad ranem dołączysz do nas o godzinie 4:45. Co musisz robić? Usiądź w wygodnej dla Ciebie pozycji i wyprostuj plecy. Zamknij oczy i skup się na własnym oddechu. Zrelaksuj się i wyrażaj w myślach intencję medytacji. Jeśli intencją jest na przykład chęć niesienia pomocy krzywdzonym dzieciom, wyobraź sobie piękny słoneczny dzień. Górska polana, na niej beztrosko bawiące się dzieci. Są bezpieczne, szczęśliwe i kochane. Przytul je, a sam poczujesz się kochany. Możesz wyobrazić sobie ludzi na całym świecie, patrzących wspólnie w niebo. Wolnych, świadomych istnienia i szczęśliwych. Wystarczy, że wyślesz światu miłość. To najmocniejsza z możliwych energii, posiadająca niesamowitą siłę sprawczą. Gdy poczujesz, że już wystarczy, zadaj sobie na koniec istotne dla Ciebie pytanie. Porozciągaj się, otwórz oczy i nawiąż na nowo kontakt z rzeczywistością. Liczymy na Ciebie. 💚 #k4lion #444portal #qanonpoland #wielkieprzebudzenie #swiatciepotrzebuje #globalnamedytacja

A post shared by Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ