fot. @ciociaewaaa_foto

Gościem ostatniego w tym miesiącu odcinka audycji WuDoo będzie naczelny Ganja MafiiKali.

Raper opowie o swoim stanowisku w związku z siecią 5G, wpływie częstotliwości na organizm człowieka, bunkrach, prepersach, czy też przemyśleniach dotyczących obecnego życia w pandemii: – Nigdy już nie będziemy żyć w takim świecie jak kiedyś. – podkreślił reprezentant Ganja Maffia.

Nie obeszło się bez pytań dotyczących najbliższych projektów oraz planów wydawniczych: – Coś tam piszę. – twierdzi Kali.

Kali zapytany przez Asię Tyszkiewicz o jeden z wersów pochodzących z „Katany”: „Gdzie ta S’ka? Nowe zęby, złoty taras; Tylko pusty plecak, chyba nie dla mnie Warszawa; Dużo mi obiecałaś, ja nie tańczę jak mi zagrasz; Przesłuchaj to nagranie i mnie z partyzanta nagrasz„.

  • To był wers szyty na konkretną osobę… Są to moje prywatne rozrachunki, dlatego też wielu ludzi nie rozumie, o czym tam mówię. – tłumaczy raper.
  • Ale tak, jest to osoba z Warszawy. – dodaje.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo już dziś w Radio Szczecin Extra od godziny 20:00 do 22:00.

Audycję można odbierać również przy pomocy odbiorników cyfrowych w systemie DAB +.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here