fot. kadr z klipu "30 KMH"/KaliGanjaMafia

Choć Kali ma w swoim artystycznym dorobku wiele cennych nagród takich jak, m.in.: Złote Płyty, Platynowe Płyty, a co najcenniejsze – wiernych fanów. I to właśnie dzięki słuchaczom, krakowski raper może pochwalić się wspaniałym wyróżnieniem, jakim jest: Złoty przycisk Play, który serwis YouTube funduje jego twórcom. Jest on przyznawany ‘youtuberom’ za osiągnięcie miliona subskrybentów.

Aktualnie kanał YouTube: KaliGanjaMafia – bo o nim mowa – może pochwalić się blisko 1,5 mln subskrybcji: – Łza się kręci w oku, gdy patrzę na jedną z najważniejszych nagród w mojej dotychczasowej karierze. Przeszliśmy długą drogę, by w 6 lat dotrzeć do prawie 1,5 mln subskrypcji. Kozacko! Dziękuję Wam z całego serca, za wsparcie!  Dziękuje Step Rec, @pawel_sensi oraz E-muzyka za pomoc w rozwoju mojego kanału. #k4lion #zlotyprzyciskyt#pierwszypolskiraperzbankasubow #yach – przekazał artysta na swoim profilu na Instagramie.

Kali w tym roku wydał swój kolejny solowy album, który zatytułował “V8T”. Za warstwę muzyczną całego projektu odpowiada debiutant – FLVWLXSS. Znajdziemy na nim zarówno koncertowe bangery, jak i rozmyte, chillujące cloudy. Nie zabrakło również afro trapów, rozpalających obecnie klubowe parkiety. Gościnnie do projektu został zaproszony tylko jeden artysta. Jest nim Paluch. Pełny internetowy odsłuch “V8T” znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ