fot. @KaliGanjaMafia

2019 – to wyjątkowy rok dla Kaliego z wielu względów. Raper wypuścił niedawno najnowszy solowy projekt, zatytułowany „Chudy Chłopak”, który bardzo szybko pokrył się złotem (stworzony wspólnie z jednym producentem – Magierą). Ponadto, pod koniec czerwca został… miliarderem, bowiem jego kanał w serwisie YouTube, może pochwalić się ponad 1 000 000 000 wyświetleń. W międzyczasie, Kali zaangażowany był w kilka innych przedsięwzięć jak, m.in.: rola aktorska w filmie „Proceder” (poświęconym Ś.P. Tomaszowi Chadzie), czy organizacja „największego rapowego wydarzenie dekady„. O jakie wydarzenie chodzi?

Mowa tutaj o wyjątkowym koncercie z okazji 10-lecia Ganja Mafii oraz 20-lecia działalności scenicznej Kaliego, który odbędzie się 27 lipca w katowickim MEGACLUB:MCK. Gospodarzowi całego wydarzenia ma towarzyszyć orkiestra pod przewodnictwem Pawbeatsa, który przygotowuje ekskluzywne wersje i aranżacje utworów z repertuaru jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Oprócz Kaliego, mającego w planach wykonać kilkugodzinny występ – pojawią się, m.in.: O.S.T.R., Paluch, Włodi, Borixon, czy Miodu.

Jak przebiegają przygotowania?

  • Scena powiększona do 36 metrów 😱 Chyba muszę trochę pobiegać… A tak na serio. Zostało 16 dni do #xxgm Przy organizacji wydarzenia pracuje jakieś 200 osób żebyście mogli doświadczyć epickiego eventu, który jeszcze długo, wszyscy będziemy wspominać. Ktoś napisał, że hajs mi się będzie po koncercie zgadzać. Powiem tyle. Organizacja #xxgm kosztować będzie jakieś pół miliona złotych. Mam nadzieję, że plecak będzie minimalny ;) Liczę na Was, bo robię to dla Was! Widzimy się! – przekazał Kali na Instagramie.

Sprzedaż biletów trwa na www.biletomat.pl.