fot. @ciociaewaaa_foto

W 2017 roku Kali wspólnie z Pawbeatsem wypuścili album, zatytułowany „Chakra”, który odbił się szerokim echem w środowisku muzycznym. – Każdy z utworów zostanie przypisany do konkretnej czakry. Tematy utworów będą zgodne z naturą danego czakramu, a muzyka zostanie stworzona na odpowiednich częstotliwościach, by energetyzować i pobudzić centra energetyczne. – czytaliśmy wówczas w opisie tego projektu.

Raper wciąż jest zafascynowany tą tematyką. Podzielił się na Instagramie pewną refleksją ze swoimi fanami, dotyczącą miejsc mocy, których nie brakuje również na polskiej ziemi:

  • Podróże na koncerty dają mi możliwość odwiedzenia pięknych i często tajemniczych miejsc naszego kraju. Od dawna fascynują mnie miejsca mocy, których w naszym kraju nie brakuje a najsilniejszym z nich jest Czakram Wawelski. 
    Wczoraj zagraliśmy koncert w Siemiatyczach, gdzie panował naprawdę ultra pozytywny klimat. Gdy rano otworzyłem okno w hotelu i popatrzyłem na urokliwe miasto majaczące w oddali, poczułem, że w okolicy może znajdować się miejsce mocy. Po sprawdzeniu mapy tych punktów, odkryłem, że w miejscowości Skiwy Małe, 7 km od Siemiatycz, znajduje się bardzo silny punkt mocy. Z informacji radiestetów, którzy przeprowadzili w tym miejscu pomiary, wynika, iż Skiwy emanują energią w wysokości 110 jednostek na skali Bovisa gdzie dla porównania czakram Wawelski bije na 140. Postanowiliśmy się tam udać, wcześnie rano po śniadaniu. Wokół miejsca mocy panowała ciut inna przyroda niż w okolicy. Rosną tam charakterystyczne dla tych punktów drzewa, czyli dęby. 
    Początkowo usiedliśmy przy złym kamieniu, ale po chwili mój fotograf @white_michal wyczuł, że miejsce znajduje się ciut dalej. Przerwał medytację i odnalazł właściwy punkt. Bardzo ciekawe doznania i przesłania. Faktycznie miejsce aż tryska, pozytywną energia w kolorze turkusu i bieli. 

Kali na końcu poprosił internautów o pomoc: – Ciekaw jestem, czy temat geomancji jest Wam znajomy, jeśli tak, podajcie znajome Wam miejsca mocy. – napisał.

Czy wśród czytelników rapnews.pl znajdują się osoby, które wiedzą, gdzie w Polsce znajdują się czakramy ziemi? Zachęcamy do podawania nazw miejscowości (i konkretnych miejsc) w komentarzach.

https://www.instagram.com/p/B10scbVCBM_/