fot. kadr z klipu

Kali i Major SPZ zaserwowali dziś kolejny teledysk promujący album „HUCPA”, który ukaże się 11 grudnia 2020 roku. Video zostało zrealizowane przez ekipą 9LiterFilmy do tytułowego singla na bicie Worka.

  • Tak może wyglądać nasz niedaleka przyszłość… W postapokaliptycznym krajobrazie przedstawionym w teledysku jest już za późno, ale my jeszcze mamy szansę. Ostateczne wezwanie do przebudzenia ludzkości. – przekazał Kali.

Dla krakowskiego rapera „HUCPA” to ostatni projekt, o czym poinformował wczoraj: „Decyzja podjęta i przemyślana. Jeszcze zapłaczecie za moją muzyką. Dopinam do końca, co zacząłem. HUCPA to mój ostatni album” – więcej na rapnews.pl!

„Hucpa” to eklektyczny, zaangażowany społecznie materiał, w którym Kali i Major komentują aktualne i minione wydarzenia w Polsce i na świecie. Wybuchowa mieszanka stylów obydwu raperów gwarantuje hitowe produkcje, w których nie zabraknie bezpardonowej krytyki systemu, jak i przemyśleń dotykających sfery życiowej człowieka w XXI wieku.

Doskonale dysponowani autorzy „Hucpy” zadbali, aby w dobie „plandemii strachu”, muzyka niosła zarówno pokrzepienie, jak i była formą czystej rozrywki. Pomimo odmiennych styli, raperzy wypracowali idący z biegiem czasu kompromis.

„Hucpa” przypadnie do gustu zarówno fanom klasyki gatunku, jak i zwolennikom nowoczesnej formy i brzmienia, o które zadbał Sir Mich, gwarantując najwyższą muzyczna jakość.

Producenci oprócz wspomnianego Sir Micha to: Worek, 2k, ChinoAp, HVLL, Newlight$, Flvwlxxs. Album okraszony zwrotkami takich artystów: Sarius, Kabe, Malik Montana, Żabson, PlanBe, Dedis, Kamelito, Dawid Obserwator, Intruz i Josef gwarantuje różnorodność stylistyczną oraz szerokie spektrum spojrzenia na poruszane tematy.

Tracklista
1. PUK! PUK! prod Newlight$ & K4M
2. MONA LISA prod Sir Mich
3. HUCPA prod Worek
4. FUCK SYSTEM feat Sarius, Kamelito, Intruz, Dawid Obserwator, Dedis prod Sir Mich
5. ECHO feat Malik Montana, Josef prod Worek & ChinoAP
6. CALIFORNIA feat PlanBe prod Sir Mich
7. 6 6 6 feat Kabe, Żabson prod Sir Mich
8. SI prod 2K & Sergiusz
9. NAD RANEM prod Sir Mich
10. EMPATA prod Newlight$
11. YAKUZA prod FLVWLXSS
12. WSTAWAJ prod Worek & HVLL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here