fot. @ciociaewaaa_foto

Na stronie internetowej ganjamafialabel.com trwa sprzedaż limitowanego wydania filmu „XX GM”, który zostanie wytłoczony w nakładzie 10 tys. sztuk.

  • NARESZCIE! „XX GM DVD” to sto minutowy zapis video z jubileuszowego koncertu, zorganizowanego z okazji dwudziestolecia Kaliego na scenie oraz dziesięciolecia istnienia marki Ganja Mafia. Krążek DVD wzbogacony o 40-stronicowy album zdjęciowy w twardej oprawie, w formacie A4, z niepublikowanymi zdjęciami, autorstwa czwórki niezależnych fotografów, pozwoli Wam ponownie przeżyć magię tego wydarzenia, które przeszło do historii ze względu na rozmach i skalę, niespotykaną do tej pory na polskiej scenie rap.
    Dzięki 9LiterFilmy, udało się uchwycić epickie, zapierające dech w piersiach momenty i zapisać je za pomocą najlepszej jakości sprzętu.
    Specjalnie przygotowany materiał audio-video pozbawi Was tchu od pierwszej minuty do momentu triumfalnego spoczęcia Kaliego na dłoniach 5 tysięcy zgromadzonych słuchaczy.
    Limitowane wydanie, okrojone do 10 tysięcy sztuk, nie będzie dostępne w regularnej sprzedaży. Wydanie nie będzie wznawiane.
    Prawdziwa kolekcjonerska perła dla uczestników wydarzenia, jak i tych, którzy nie mogli tej nocy być z nami. – czytamy w opisie projektu.

Premiera zaplanowana jest na 22 lutego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ