fot. @ciociaewaaa_foto

Kali postanowił bardzo szybko odpowiedzieć Kacprowi po tym, jak ten zasugerował mu, że skopiował jego pomysł na nową płytę.

  • Gul tak mocno wybił, że nie mogłeś spać, co? Beka, to jest z ciebie, od lat, roninie bez pana. Zamiast rościć prawa do urojonego patentu na orientalne brzmienia, weź się duszku za kolegę byłego, Kaskadera, zamiast robić gównoburzę dla zdobycia atencji. Poodbijał bym z Tobą piłeczkę, ale to już nie ten level. Możesz kąsać dalej kostki, a 20-go Ci pomacham z góry Olisu. Weź się w końcu za normalną robotę, będzie z ciebie przynajmniej jakiś pożytek. I dzięki za ten post, bo się ciężko uśmiałem z komentarzy. Wyobraź sobie, że dalej cię pozdrawiam. Ous! – napisał krakowski raper ze swojego prywatnego profilu na Facebooku.
  • Przypomnij mi, kiedy tę bekę kręciłeś, bo nie pamiętam? Póki co, to nawet Ruby cię wyśmiał, jeśli jesteśmy w kwestii śmiania się, a Ty się nastroszyłeś jak kogut i na tym się skończyło. Moimi wrogami się nie interesuj, bo kiedy Ciebie chcieli bić na każdym rogu, to świeciłem za Ciebie mordą, ale wolałeś pierdolić w wywiadach o liściach niewdzięczności i masz czelność mówić mi coś o kąsaniu? To, że cyferki $ jak Olis są dla ciebie wyznacznikiem wszystkiego, pokazałeś już dużo wcześniej, dlatego z całej ekipy Ganja Mafia została Ci jedna osoba. Nie dało Ci to do myślenia? Pewnie, że nie, bo przecież Ty całe życie bidulek, sam się na to złapałem. Dużo uśmiechu życzę i również serdecznie pozdrawiam. muah. – odparł po chwili, Kacper.
  • Kacper, ile Ty masz lat? Nie zaczepiaj mnie publicznie. Jak Cię coś boli to zadzwoń, podejdź, pogadamy o tym. Piszę tutaj ostatni raz. Znasz mój numer. – odpisał ponownie Kali.

Kacper i Kali mają na koncie dwie wspólne płyty: „Wiesz co się kruszy” (2013) i „Wiesz co się kręci” (2015). Od jakiegoś czasu każdy z nich poszedł swoją drogą. Kacper tworzy i wydaje muzykę pod szyldem swojej wytwórni Ghetto Music, a Kali nadal działa w Ganja Mafii, której jest założycielem.