fot. kadr z klipu "F.I.R.M.A"

W czerwcu odbędzie się premiera kolejnej solowej płyty Kaliego, tym razem zatytułowanej „Chudy chłopak”. Jest ona podsumowaniem wielu lat jego działalności jako rapera. – W tym roku obchodzę XX-lecie. Z tej okazji wydam album „Chudy chłopak, w całości na bitach Magiery. (…) Dwa lata temu obiecałem powrót do korzeni. Proszę. – przekazał jeszcze przed premierą pierwszego singla.

Utworem otwierającym promocją najnowszego projektu jest… „F.I.R.M.A”, gdzie w refrenie słyszymy: „Na niejednego gościa mówiłem brat, ale los rozwiał nas jak domek z kart” – co jest nawiązaniem do kultowego utworu Firmy „Brat” |przesłuchaj na rapnews.pl!|.

Wraz z jego premierą, wystartowała również sprzedaż preorderów. Wszyscy, którzy zamówią tę wersję, będą mogli liczyć na dodatkowe „gadżety”, m.in.: dostęp do interaktywnej strony WWW z ekskluzywnymi bonusami (w zakładce „EXTRAS” znajdą się niepublikowane wcześniej materiały – na wyłączność).

WIELKI KONKURS!

Kali zaskoczył wszystkich, ogłaszając wczoraj konkurs. Na czym on polega? Każdy nabywca fizycznej wersji albumu „Chudy chłopak” (obojętnie czy wersji preorderowej, czy sklepowej), będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Do wygrania jest aż… 5 tysięcy złotych!

  • Nieprzypadkowo zostawiłem tyle pustej przestrzeni. W wersji fizycznej znajdziecie kartkę (ta na której jest kod QR). Daję Wam szansę ZAPROJEKTOWANIA szaty graficznej albumu. Styl dowolny. Zwycięzca ZGARNIA 5k zł a jego praca zostaje uznana jako oficjalna szata graficzna albumu i trafia na oficjalne wydanie (po wyczerpaniu pierwszego nakładu 30K). Wkrótce powiemy więcej o tym gdzie i do kiedy można nadsyłać pracę. – przekazał raper.

Szczegóły mają zostać ujawnione dziś (24.04).

Główna zaleta zakupu pre-orderu albumu "Chudy Chłopak" to DOSTĘP DO INTERAKTYWNEJ STRONY WWW z ekskluzywnymi…

Opublikowany przez Marcina "Kaliego" Gutkowskiego Wtorek, 23 kwietnia 2019