fot. @ciociaewaaa_foto

Kali postanowił poświęcić swój czas na „poszukanie prawdy”, a także zgłębić się w takie tematy jak, m.in.: adrenochrom, pizzagate i koronawirus.

– Dzisiaj chciałem naświetlić Wam całą akcję związaną z koronawirusem, może trochę z innej strony. To, co dzieje się ostatnimi dniami w internecie jest bardzo, bardzo ciekawe. Oczywiście o niczym ciekawym nie informują nas mainstreamowe media, tylko ciągle dostajemy nowe ograniczenia wolności i jak wygląda sytuacja z koronawirusem na świecie jest ciągle postępowa. Szczególnie w Polsce, gdzie już dziś nie możemy nawet wyjść z domu.
Mam dla Was taką propozycję – ja ten czas kwarantanny spożytkowałem na głęboki research spraw, które mają teraz miejsce w Stanach Zjednoczonych.
..
– rozpoczął Kali.

Pełny materiał możecie obejrzeć na Instagramie rapera:

View this post on Instagram

⚡️#GREATAWAKENING 2020⚡️

A post shared by Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion) on

1 KOMENTARZ

  1. Koń trojański to oni nam dopiero zrobią teraz rozbroili gospodarki całego świata .teraz będzie bieda za 2 miesiące wszystko powiedzą kogo aresztowali będzie szok dla ludzkości potem powiedzą że złych ludzi już nie ma sztucznie napompuja gospodarki i ludzie znowu odejdą od ziemi zakupy melanż.Ludzie znowu zrobią Matrix z ziemi zapomninajac o ZIEMI.I Wtedy przyjdzie reset świata Ci którzy odejdą od systemu i zwraca się ku ziemi przeżyją 95 procent ludzi umrze i to jest właśnie koń trojański do wielkie zwiedzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ