Ekipa Dixon37 ocenia swoje dotychczasowe projekty…

Warszawscy raperzy mają na swoim koncie trzy wspólne płyty: „Lot na całe życie” (2008), „Od Zawsze Na Zawsze” (2013) oraz najnowszą „Krew Za Krew” (2016). Proceente, gospodarz audycji Hip-Hop Kampus postanowił zapytać ich o odczucia po premierze „KZK”: „Kontynuacja tego co konsekwentnie robimy…” – mówi Michrus. Do jego odpowiedzi wtrącił się Kafar, który uważa, iż: „ja uważam, że jest najlepsza z tych trzech„.

Z tych trzech jest najlepsza, zdecydowanie, podejrzewam, że czwarta i piąta będą jeszcze lepsze” – odparł ponownie Michrus. Do tego tematu dołączył również Rest, który jak sam stwierdził: „ja jestem fanem OZNZ„. Wszyscy natomiast wspólnie stwierdzili, że każda ma coś w sobie.

Każde kawałki, które teraz robimy są coraz bardziej profesjonalne” – podkreśla Michrus.

Kafar postanowił podzielić się analizą poszczególnych albumów: „były różne podejścia do życia. Tam były wkurzone dzieciaki na osiedlu, na rejonie (mowa o albumie <<Lot na całe życie>> – dodaje red. rap-news.eu). Później <<OZNZ>> – była kontynuacja, było więcej przekazu. Dziewięć lat od pierwszej płyty (mowa o <<KZK>> – dodaje red. rap-news.eu), pozmieniało się bardzo dużo u każdego. Słychać to w każdym numerze„.

A Wy, drodzy słuchacze, który album z dyskografii Dixon37 najchętniej słuchacie?

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ