fot. kadr z klipu

Pod koniec lutego na sklepowe półki trafi ostatnia odsłona trylogii „Panaceum” „Panaceum 3: Czarno na białym”. Zanim jednak odbędzie się oficjalna premiera krążka, na kanał YouTube wytwórni Step Records trafił kolejny singiel wraz z teledyskiem.

W numerze zatytułowanym „Obłoki z betonu” gościnnie pojawili się: Kabe i Kacper HTA, natomiast o warstwę muzyczną zadbał Litt Willson. Teledysk to dzieło ML Filmz.

„Panaceum 3: czarno na białym” od Kafara z ekipy Dixon37 to album zwieńczający trylogię warszawskiego rapera sygnowaną tytułem „Panaceum”. Płyta obfituje w teksty celnie opisujące polską, nierzadko trudną rzeczywistość. Brzmieniowo na albumie dominować będą klasyczne, oldschool’owe produkcje, ale nie zabraknie również bardziej nowoczesnych, eksperymentalnych akcentów. Kafar od lat podkreśla swoje przywiązanie do kultury hip-hop, która pozwoliła mu odbić się od dna i pokonać marazm szarej ulicy. To wszystko ma swój wydźwięk w warstwie lirycznej albumu, gdyż każdy track rapera stanowi odzwierciedlenie jego obecnego stanu ducha lub refleksji bazujących na wspomnieniach z przeszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ