fot. kadr z klipu „Tak wczoraj jak dzisiaj”

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera najnowszego kawałka Kafara, pt. „Dalej pójdę sam”. Reprezentant Dixon37 jest w trakcie tworzenia aż 4 projektów – czy właśnie wspomniany numer będzie częścią któregoś z nich?

  • Za tydzień na kanał Step Records wjeżdża nowość ode mnie. Jaram się, bo tekstowo – „Dalej pójdę sam”, to mój najlepszy numer. Jakby go nawinął Paluch albo Quebonafide – jaraliby się wszyscy, a tak Wy będziecie musieli się jarać hahahahaah. – napisał w mediach społecznościowych.
  • Po odsłuchu numeru, który powstał, kiedy pozamykali nas w domach Basinski rzucił wszystko i namalował obraz. Mega dzięki ziom, bo to prawdziwe arcydzieło. Czekanko. Dix. – dodał.

Czekacie? A jeśli uliczny rap gra Ci w sercu, to już teraz dodaj tę plejkę do ulubionych ❤️:

Za tydzień na kanał @steprecords wjeżdża nowość ode mnie. Jaram się bo "Dalej pójdę sam" tekstowo to mój najlepszy…

Opublikowany przez KAFAR DIX37 Poniedziałek, 14 września 2020

13 KOMENTARZE

  1. Jak by nawinąl Paluch albo Quebo to bym pewnie nie usłyszał.Bo tych grajków z Bożej łaski prawdziwy fan rapu nie słucha.Taka prawda.Tylko sezonowcy i fani hip popu.

  2. Big punisher o proszę jakie odmienne zdania… Bo ja myślałem, że z tych 3 raperów to kadrowo bliżej do hip-hopowej kultury…

  3. @BigPunisher, zaświadczam na początku że nie słucham Palucha, ale Raper z Bożej łaski? Prawdziwy fan hip hopu nie słucha? Z tego co wiem to ten „Grajek z Bożej łaski” musiał wiele przejść, można uznać go za jednego z może nie legend, ale przedstawicieli polskiego rapu, jeśli nie wiesz nic o tym raperze to najlepiej się nie udzielaj, zostaw swoją zamkniętą głowę i filozofie które nie są poparte żadnymi argumentami dla siebie, oczywiście nie będę wjeżdżał Ci na to czego słuchasz bo tak poważny słuchacz nie robi, szanuje że słuchasz tego co lubisz i tego co Ci siada, ale jednak to jest przestroga dla Ciebie, żebyś się nie wypowiadał na temat drugiej osoby o której nie masz pojęcia.

  4. Haha jakim chujem que zalicza sie do Kafara ??? Pojebalo ludzi?! do Palucha szacunek @le que ? Hahaha ten cqeul

  5. Beka że są ludzie, którzy mają więcej niż 13 lat i słuchają rapków.

  6. Gdyby nawinął to krajowy ochroniarz rapu, albo Wie, byłoby to przede wszystkim kolejno 50 i 100 razy lepsze wykonanie. Może właśnie w tym należy szukać problemu i kupić sobie maść na ból dolnej części pleców o $$$ i zasięgi dwóch wymienionych? Ta dwójka na wyczucie rytmu, więcej tematów niż bycie kiepem ulicznym i styl o jakim DickSuck 69 może tylko śnić.

  7. Quebo To zjadł polską scenę już parę lat temu , słucha go tyle osób bo jest po prostu dobry i nikogo nie interesuje co słucha prawdziwy fan rapu :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ