fot. @ciociaewaaa_foto

Rest w najnowszej rozmowie z Radosławem Grabarczykiem zapowiedział, że pod względem projektów muzycznych “nie będzie takiej pauzy jak po – Locie na całe życie“. Wówczas po premierze pierwszego studyjnego krążka ekipy Dixon37, nastąpiła 5-letnia przerwa. Po tak długim przestoju, raperzy wrócili z płytą “OZNZ: Od Zawsze Na Zawsze”, która osiągnęła status złotej płyty.

Od 2013 roku warszawski skład rok po roku rozpieszczał swoich fanów, wypuszczając na światło dzienne jeszcze takie projekty, jak: Kafar “Panaceum” (2014), Rest “WNM” (2015), Dixon37 “KZK: Krew Za Krew” (2016), Rest/Dudek “JTHH: Ja To Hip Hop” (2017), Kafar “Panaceum 2: Trzeba żyć” (2017), Michrus “Władcy Swoich Cieni” (2018), Rest “WNM 2” (2018), Rest/Kafar “BSNT: Braci Się Nie Traci” (2019). Wszystkie z wymienionych produkcji przypadły do gustu słuchaczom, czego efektem są milionowe wyświetlenia w serwisach cyfrowych, oraz złote płyty.

Zainteresowanie twórczością reprezentantów dwóch warszawskich dzielnic jest na tyle duże, że niebawem usłyszymy od nich kolejne nowości.

Panaceum 3…

Niedawno Saful ujawnił, że związał się z wytwórnią Asfalt Records, w której wyda swój debiutancki solowy krążek |info!|. Rest ma w planach nagranie kolejnych projektów, a trzecią solówkę planuje nagrać również Kafar. I tutaj pojawiły się bardzo dobre informacje, bowiem raper szykuje ostatnią część sagi “Panaceum”:

  • “BSNT” świeżutkie na półkach. Kto nie ma, to śmigać do Empiku, a ja powoli zabieram się za 3., ostatnią już część “Panaceum”… – przekazał Kafar w social mediach.

Warszawskiemu raperowi życzymy powodzenia w realizacji tego przedsięwzięcia!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ