fot. kadr z klipu

„Perfekcja” – jest to kolejny teledysk promujący nowy solowy album KaeNa, pt. „2020”, który ukazał się w marcu br. Do utworu dograła się Marta Gałuszewska, m.in. laureatka 8. edycji programu The Voice of Poland. O warstwę muzyczną zadbał Piotr Sobolewski (Got Barss), natomiast klip to dzieło ekipy 9LiterFilmy.

  • „Perfekcja” to utwór, który opowiada o tym, że związek to ciągłe dopasowywanie się. Jak w to w życiu bywa po burzy przychodzi słońce i to od nas zależy czy potrafimy odpowiednio uchronić nasze uczucia zanim zmyje je deszcz żalu. Niby znamy się bardzo dobrze ale okazuje się, że jest to tylko mała część i zostało jeszcze bardzo dużo do odkrycia. Czy jesteście ciekawi co jest dalej?

Na „2020” znajdziemy 13 starannie dobranych utworów, na których pojawili się tacy artyści, jak: Malik Montana, Kaz Bałagane, Peja, Ewa FarnaMarta Gałuszewska. Krążek – tak jak poprzednie – został wydany nakładem wytwórni Altereggo Records. Album można zamawiać na www.altereggo.pl oraz w sklepach stacjonarnych.

Tracklista:
1. Nirwana (prod. Piotr Walicki)
2. Milczenie jest grzechem (prod. Crime Beats)
3. Salsa feat. Malik Montana, Kaz Bałagane (prod. PSR)
4. DOM (prod. PSR & Paweł Biderman)
5. Letarg (prod. Got Barss)
6. Echo feat. Ewa Farna (prod. Piotr Walicki & Paweł Biderman)
7. Wyrwany ze snu (prod. Got Barss)
8. Rachunek sumienia (prod. Crime Beats)
9. Thanos feat. Peja (prod. Got Barss)
10. Czarna wdowa (prod. PSR)
11. Melancholia (prod. PSR)
12. Perfekcja feat. Marta Gałuszewska (prod. Got Barss)
13. Zew (prod. PSR & Paweł Biderman)