fot. kadr z klipu

Dziś (14.02) ma miejsce premiera kolejnego, długo oczekiwanego solowego albumu KaeNa„ON”, który składa się z 15 premierowych utworów. Na płycie można usłyszeć wielu ciekawych gości takich, jak: Zbuku, Epis Dym KNF, Opał, Flora Bugs, B.R.O., Adam Graf. O warstwę muzyczną zadbali: @atutowy, PSR, MR.G, OLek, Jaz Brothers.

Fizyczną wersję można zamówić, m.in. na stronie www.altereggo.pl.

Najnowszym singlem promującym to wydawnictwo jest „Obcy”, do którego dograli się: B.R.O i Adam Graf. Bit przygotował PSR, natomiast video to dzieło Apel Records.

Sukcesem zakończyła się również akcja promocyjna nowego albumu KaeNa – „ON”. 13 lutego punkt 17:00 na „patelni” w Warszawie pojawił się KaeN, który przyniósł ze sobą fanty w postaci płyt, plakatów i wlepek. KaeN wraz z ekipą Gliwitunes która dołożyła 50 podwójnych zaproszeń na swoje kwietniowe wydarzenie, rozdawał swoje nowe albumy. Dostawali je Ci, którzy wrzucili cokolwiek do puszki, z której zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji Spełnionych Marzeń, działającej na działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej na nowotwory.

W ten sposób udało się połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli promocję albumu. Jego odsłuch był okraszony występem artystów, którzy wykonywali Taniec z ogniem z pomocą dla bardzo chorych dzieci.

Tutaj link do przekazania 1 procent podatku – to nic nie kosztuje: www.spelnionemarzenia.org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ