Kaczor był podejrzany o pobicie kobiety. Jest nowe oświadczenie w tej sprawie

Raper o zakończeniu postępowań karnych.

- Advertisement -

Minęły ponad 2 miesiące od incydentu, do którego doszło w jednym z poznańskich parków – Parku Cytadela. Przypomnijmy, że młoda kobieta wyprowadzająca swojego psa została pobita przez nieznanego sprawcę po tym, jak zwróciła mu uwagę. Według relacji poszkodowanej, jeden z psów tego mężczyzny miał rzucić się na jej szczeniaka. Gdy ta zareagowała, doszło do bezpośredniego ataku na kobietę, która w następstwie zdarzenia doznała urazu twarzy. Osobą podejrzaną o tę napaść był znany raper – Kaczor.

Jednak z najnowszych informacji przekazanych przez niego wynika, że nie był on sprawcą tego czynu.

  • Informuję, że postępowanie karne toczące się przed Komisariatem Policji Poznań – Stare Miasto w Poznaniu pod sygn. akt RSD 2046/20 oraz Prokuraturą Rejonową Poznań – Stare Miasto w Poznaniu pod sygn. akt pr 1 ds. 4124.2020 dotyczące czynu z art. 157 par 2 KK zostało umorzone na podstawie postanowienia z dnia 21.01.2021r. – postanowienie to jest prawomocne. Wskazuję, iż również postępowanie dotyczące wykroczenia z art. 77 KW nie dało podstaw do skierowania przeciwko mnie wniosku o ukaranie. Zaznaczam, iż w chwili obecnej nie toczą się przeciwko mnie żadne postępowania karne. – przekazał w mediach społecznościowych.

fot. @kaczorboss

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Możesz pożegnać Waldemara Kastę

"Wkrótce płyta i kilka szalonych współprac" - taki nagłówek newsa daliśmy 2 miesiące temu,...

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, reprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...