fot. kadr z klipu "Złą sławą owiany"

Pod koniec maja na sklepowych półkach pojawiła się nowa solowa płyta Kaczora BRS, pt. „Sygnatura akt. BRS 2019”. Została ona wydana po raz kolejny przez Step Records. Od czasu premiery, wytwórnia stopniowo udostępnia na YouTube odsłuch poszczególnych utworów z tego projektu.

W ostatnich tygodniach przemyski raper zniknął jednak z mediów społecznościowych (jego profile są obsługiwane przez menagera). Ponadto, Kaczor BRS poróżnił się z jednym z reprezentantów składu Gang Przemyskiej Patologii (Gang PP)Peterem. Ten udostępnił niedawno diss, zatytułowany „Mówiłeś mi bracie” |sprawdź!|. Odpowiedzi ze strony Kaczora nie dostaliśmy, ale ten konflikt oraz powód chwilowego zawieszenia aktywności w social mediach skomentowała wytwórnia Step Records.

  • Cześć! Jako Step Records reprezentujemy naszego przyjaciela Kaczora BRS i oficjalnie informujemy wszystkich, że od 3 lipca bieżącego roku Kaczor nie ma dostępu do Internetu i tym samym mediów społecznościowych. Możemy Was jednak zapewnić, ze Kaczor nie przestaje tworzyć, kilka projektów się rozwija, a my o wszystkim będziemy Was informować za pośrednictwem naszych oraz Kaczora social mediów. Nie pochwalamy działań wszystkich osób, które próbują wykorzystać nieobecność Kaczora BRS, chcąc wypromować tym samym swoją osobę. Na chwilę obecną to wszystkie informacje jakich mogliśmy Wam udzielić. Bądźcie z nami na bieżąco. – czytamy na profilu facebookowym opolskiego labelu.

Wytwórnia Step Records zapowiedziała również nowy klip promujący nadchodzący producencki album duetu: Kriso x Gaca „Steel Banging 2: Bez żadnego powodu”. Najnowszą propozycją ma być teledysk zrealizowany do singla, pt. „Bez kłamstw”, w którym oprócz wspomnianego Kaczora BRS, możemy usłyszeć również reprezentantów składu ZDR: TPS-a i Dobo. Ma on pojawić się na YouTube na początku sierpnia.