Kaczor BRS to przemyski raper, który w tym roku dołączył do Step Records. W opolskiej wytwórni wydał swój pierwszy legalny krążek, pt. „TRAPanacja czaszki”, na którym gościnnie pojawili się, m.in.: Dudek P56, Rogal DDL czy Major SPZ.

Kaczor z dużym przytupem wszedł na polską scenę Hip-Hop. Reprezentuje uliczny nurt, czym przyciągnął do siebie licznych odbiorców. Raper słynie również z… bardzo kontrowersyjnych teledysków, które ze względu na swoją brutalność, często są zgłaszane przez użytkowników i usuwane z serwisu YouTube. Twórczość Kaczora znajdziecie, m.in. na portalu RapNews.pl: kliknij!

W ostatnim czasie zniknął z mediów społecznościowych. Także w Internecie nie pojawiają się żadne nowości od niego. Z jakiego powodu? Wytwórnia Step Records postanowiła wydać specjalne oświadczenie, w którym przekazuje, że Kaczor został zatrzymany przez organy ścigania.

Treść oświadczenia:

Kaczor BRS zatrzymany – oficjalne oświadczenie wytwórni Step Records

Informujemy, że Kaczor BRS przebywa obecnie w areszcie śledczym w Rzeszowie. Raper został zatrzymany w połowie czerwca.

Pomimo tych przykrych okoliczności, jako wytwórnia jesteśmy dobrej myśli. Kaczor poinformował nas, że nie przestaje pisać tekstów i szykuje dla swoich fanów kolejną porcję dynamicznej, wybuchowej muzyki, z jakiej jest znany w środowisku rapowym.

Zapraszamy do okazania wsparcia Kaczorowi za pomocą udostępniania jego twórczości, a także do docenienia jego pracy poprzez zakup albumu na popalonestyki.pl oraz preorder.pl.

#FreeBRS,
Step Records

TRZYMAJ SIĘ KACZOR BRS! #FREEKACZORBRS