fot. @kaczorrBrS

Przemyski raper powoli odlicza czas do premiery swojego kolejnego solowego materiału, pt. “Sygnatura akt. 2019”, którego premiera odbędzie się prawdopodobnie w kwietniu 2019 roku. Krążek – tak jak poprzedni “TRAPanacja czaszki” – ma ukazać się nakładem wytwórni Step Records. Nie zabraknie na nim gościnnych zwrotek, a wręcz przeciwnie. Kaczor BRS zaprosił na album zarówno czołowych artystów polskiej rap sceny, jak i tych znanych w podziemnym kręgu: Peja, Paluch, Dudek P56, Kafar Dixon37, Jongmen, Żary JLB, Rest Dixon37, Bonus RPK, Profus PPZ, Kowal Pewna Pozycja, Słoń WSRH, Bilon Hemp Gru, Fazi, Gang Przemyskiej Patologii i SMO.

Kaczor jeszcze w tym miesiącu wylatuje do Londynu, gdzie będzie realizował dwa teledyski (piąty i szósty teledysk z projektu “Sygnatura akt. 2019”). Jak udało się dowiedzieć portalowi rapnews.pl, ujęcia będą nagrywane do takich klipów, jak: “Stamina” (ft. Peter Gang PP, Fazi; prod. Dechu) i “Chemia” (ft. Profus PPZ, Fazi; prod. Czaha).

“Sygnatura akt. 2019” to nie jedyny projekt, który raper planuje na przyszły rok. W jego planach – a w zasadzie już w trakcie nagrywania – jest kooperacja z RX’em, czyli producentem znanym, m.in. ze współpracy z Tomaszem Chadą. Szczegóły nie są jeszcze znane, lecz można spodziewać się hardcore’owej dawki rapu.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ