fot. "Metaliczny"

Na premierę singla “Metaliczny” z gościnnym udziałem Palucha i Grzybka (Logo Dzielnicy) |sprawdź!| – czekało wielu słuchaczy (nie tylko fanów twórczości przemyskiego rapera). Utwór, wraz z teledyskiem, trafił na YouTube w miniony piątek (08.03.) i od tego momentu zgromadził już blisko pół miliona wyświetleń. Czy Kaczor BRS spodziewał się tak świetnego odbioru? – Jeżeli chodzi o klip z Paluchem i Grzybkiem- to wiedziałem, że przekręci licznik, aczkolwiek to dopiero początek przygody z płytą “Sygnatura akt. BRS 2019”. – mówi reprezentant wytwórni Step Records dla portalu rapnews.pl.

Ujęcia do w/w teledysku były realizowane, m.in. w Poznaniu. I jak się okazuje, wkrótce Kaczora czeka kolejna ponad 600 kilometrowa eskapada z Przemyśla do stolicy Wielkopolski: – W Poznaniu jest elegancki, bardzo pozytywny klimat. Mogę już uchylić rąbka tajemnicy, że niebawem czeka mnie kolejna podróż do Wielkopolski. Tym razem na klip ze Słoniemm Jongmenem i Peją. – dodaje.

Ostatnie dni, jedna z najciekawszych postaci na polskiej rap scenie, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu – spędziła w Warszawie. Udało nam się dowiedzieć, że czas ten był wykańczający, m.in. z tego względu, że artysta nagrywał aż 4 klipy, które będą promować jego kolejną legalną płytę – “Sygnatura akt. BRS 2019” (premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia br.): – Klip z Żarym, pt. “Ułoży się”, z Kafarem “Bo to Polska”, z Kapotą “Melanż”, który zamknie internet i Restem do numeru, pt. “Żółć”. – przekazał.

Przedsprzedaż trwa na preorder.pl.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ