fot. mat. pras.

Gościem dzisiejszego wydania magazynu WuDoo92 będzie Kacper HTA.

  • – Ubolewam trochę nad tym, że ciężarem dla ludzi jest przeniesienie wartości słownych na nową muzykę. – tłumaczył Kacper odnosząc się do obecnych trendów muzycznych. – Ja nie mówię, że każdy musi być stylowo narratorem jak Sokół. – dodaje.

Podczas audycji nie zabrakło pytań dotyczących najnowszego albumu „Ronin”, własnego labelu, rodziny, gonitwy za pieniędzmi czy też używek. Ponadto przegląd OLiSu, kilka słów na temat świeżych wydawnictw oraz ich zapowiedzi.

Prowadzenie: Aśka Tyszkiewicz, Anna Obrocka.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej  początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV.

Zachęcamy również do obejrzenia naszego wywiadu, który został przeprowadzony w warszawskim sklepie Serum:

Facebook Comments