fot. kadr z klipu

Do sieci trafił kolejny teledysk, promujący nadchodzący wielkimi krokami projekt „Chada: Jesteś Legendą”, który ujrzy światło dzienne w najbliższy piątek (15.11) wraz z premierą filmu „Proceder”. Tym razem obraz został zrealizowany do numeru „Wracam do gry”. Można w nim usłyszeć zarówno Kabe, młodego reprezentanta Stoprocent, jak i Chadę.

Za produkcję utworu odpowiada OPIAT/BARTZ, natomiast klip to dzieło ekipy Kinomotiv.

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Proceder”!

Więcej informacji o projekcie wytwórni Step Records – „Chada: Jesteś Legendą” i soundtracku – znajdziecie na rapnews.pl!

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.