fot. @aichaabdoun

Mr. Polska długo pracował nad nowym albumem, który jest dopracowany pod każdym względem! „Bajki na dobranoc” na pewno przypadną do gustu zarówno fanom, jak i całkowicie nowym słuchaczom! Kiedy jednak mogą się oni spodziewać premiery?

Najnowszy krążek jest pełen szalonych historii, które przydarzyły się raperowi. Możecie go słuchać przed pójściem spać, a słowa, które usłyszycie, na pewno posłużą za pewnego rodzaju bajkę. Nie spodziewajcie się jednak, że za każdym razem usłyszycie szczęśliwe zakończenie!

Mr. Polska nagrał wiele opowieści, wśród których znalazł się m.in. kawałek „Banknoty”. Utwór jest typowym klubowym hitem, który słuchaczom sprawi wiele uśmiechu w tym trudnym czasie. Pozostałe tracki to także historie osoby, która dotarła bardzo wysoko, ale mimo wszystko lubi imprezować.

Z powodu aktualnej sytuacji oraz problemów promocyjnych, data premiery płyty przeniesiona została z 29 maja na 12 czerwca. Mr. Polska jednak nie zapomina o swoich fanach i już teraz na jego social mediach możecie zobaczyć informacje o tym, z kim nagrywał kawałki na płytę „Bajki na dobranoc”! Dodatkowo wszyscy, którzy zamówili preorder, mogą liczyć na trzy dodatkowe tracki, które zostaną dołączone do płyty!

Tracklista:

 1. INTRO
 2. FERARRI – ft. Young Igi
 3. SIKAM SZAMPAN
 4. CZARNY DRESS – ft. Kabe, Kizo
 5. MARZENIA – ft. Bedoes
 6. OKLASKI – ft. Ibranovski
 7. FAZA
 8. EGOISTA (VOLG MIJ) – ft. Ronnie Flex
 9. PISTOLET – ft. Malik Montana
 10. BANKNOTY – ft. Malik Montana, Bizzey, Lassa
 11. TAKI JESTEM 2020
 12. 1037KM
 13. GWIAZDA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ