fot. Łukasz Siekanowicz

Najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo K2 trafiło w piątek, 13.12, do sprzedaży w MaxFloSklepie oraz do odsłuchu na platformach streamingowych. Wiadomo, że w pre-orderze wyprzedany został limitowany nakład z bonusową płytą „Shino Hito Finito”. Na MaxFloRecTV dostępny jest natomiast kolejny numer z premierowego albumu K2. W środę (18.12) na kanale pojawi się ostatni wideoklip promujący „Autonomię”.

Playlistę z utworami z „Autonomii” na MaxFloRecTV zasilił ostatnio numer „Nowa generacja”. To już 9 ujawniona propozycja pochodząca z najnowszego albumu K2, która trafiła na kanał wytwórni. Za produkcję muzyczną numeru odpowiada Grob.

W miniony piątek, 13 grudnia, odbyła się premiera 2. legalnego wydawnictwa K2 pt. „Autonomia”. 19 premierowych utworów podzielonych zostało na 2 krążki ze względu na różnorodność tematyczną. Tracklista albumu tym razem nie zawiera featów, jednak w tworzenie warstwy muzycznej zaangażowało się kilku producentów. Wśród nich znaleźli się: Jupiter, PawlO, Bardziej Matt, Joe Bravura, Grob, JRLISKE oraz DR Nico.

Fizyczna wersja „Autonomii” trafiła do sprzedaży tylko do MaxFloSklepu (maxflosklep.pl), natomiast cyfrowy odsłuch albumu dostępny jest we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych: id.ffm.to/k2autonomia.

W środę, 18.12, na MaxFloRecTV pojawi się ostatnia singlowa propozycja z „Autonomii”. Numerowi zatytułowanemu „R.I.P. W.O.” towarzyszyć będzie wideoklip. Teledysk będzie można znaleźć m.in. na tej playliście. Aby nie zapomnieć o zbliżającej się premierze, polecamy subskrybować kanał MaxFloRec na YT, a następnie koniecznie kliknąć w dzwonek z powiadomieniem.