fot. kadr z klipu

Tydzień temu w MaxFloSklepie ruszyła przedsprzedaż najnowszego wydawnictwa K2. Dziś (15.11) artysta zaprezentował kolejny singiel zapowiadający krążek. Teledysk do numeru „THX” trafił właśnie na kanał MaxFloRecTV. Gotowi na solidną dawkę rapu?

Premierowy singiel to już 4. wideoklip zwiastujący nadchodzący, dwupłytowy album „Autonomia”. Wydawnictwo w pre-orderze ze specjalnymi bonusami dostępne jest na maxflosklep.pl. Ci, którzy zamówią je w przedsprzedaży mogą liczyć na takie dodatki, jak: ściśle limitowane CD „Shino Hito Finito”, cyfrowy odsłuch „Autonomii” dostarczony tydzień przed premierą, autograf artysty, 50% zniżka na poprzedni krążek K2 oraz przedpremierową wysyłkę.

Za produkcję bitu do „THX” odpowiada Pawl0. Realizacją teledysku zajęła się grupa Salty Skills Films. Zdjęcia powstały na terenie Kopalni Guido w Zabrzu oraz w Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu.

K2 zapewnia, że to nieostatni wideoklip przed premierą „Anatomii”. Wszystkie dotychczasowe numery zwiastujące wydawnictwo można już znaleźć na tematycznej playliście: wejdź! oraz oczywiście w większości serwisów z muzyką cyfrową. Premierowego singla szukajcie w streamingach pod tym adresem: id.ffm.to/k2thx.