fot. projekt okładki: Kamil Bartosz

Na MaxFloRecTV pojawiła się dziś (29.11) kolejna propozycja singlowa K2. Artysta zaprezentował numer w zupełnie odmiennym stylu niż dotychczas. „Disco Club” to jak dotąd najbardziej odważna zapowiedź krążka „Autonomia”. Do premiery nowego albumu K2 pozostały już tylko 2 tygodnie. Płyta dostępna jest i będzie wyłącznie w MaxFloSklepie.

Na maxflosklep.pl trwa pre-order dwupłytowego wydawnictwa „Autonomia”. Ci, którzy zamówią album w przedsprzedaży, otrzymają m.in.: limitowane CD „Shino Hito Finito” K2 dostępne w ściśle ograniczonym nakładzie, cyfrowy odsłuch „Autonomii” dostarczony tydzień przed premierą czy autograf artysty. Do sieci trafił dziś jeden z ostatnich zwiastunów najnowszego krążka K2. „Autonomia” ukaże się 13 grudnia i do kupienia będzie tylko w MaxFloSklepie.

Autorem teledysku jest grupa filmowa Motka Produkcja. Za produkcję numeru odpowiada Bardziej Matt, cuty dorzucił natomiast DJ Avens. „Disco Club” to już 5. numer zapowiadający „Autonomię”, do którego powstał wideoklip. Wszystkie poprzednie single do płyty znajdują się na tej playliście.