fot. mat. pras.

Na kanale YT rapera, autora tekstów i producenta o pseudonimie K. oraz platformach streamingowych miała miejsce premiera albumu „Koniec. Kocham. Kur#@ mać.”. Ten koncepcyjny album opowiada o poczuciu straty i celebracji życia, poruszając się przy tym po szerokim spektrum brzmieniowym – od kawałków ciężkich lub nostalgicznych po lekkie, letnie numery do auta. K. wykorzystuje kruchość rzeczywistości, w której żyjemy jako motor napędowy do korzystania z każdej chwili jaką mamy. Abstrakcyjną historię w ramy, której wpisana jest narracja płyty przełamują numery pełne podróży, smaków i aromatów.

Album od strony muzycznej i tekstowej oraz jego oprawy graficznej to absolutne solo i self made w wykonaniu K. O kwestie postprodukcyjne (mix & mastering) zadbało Selekta Studio z Gdańska (selektastudio.pl).

Wydanie fizyczne płyty K. „Koniec. Kocham. Kur#@ mać.” zostało przygotowane w Limitowanej Edycji i dostępne jest jedynie na stronie kmusic.pl.

Pełny odsłuch dostępny jest na kanale YouTube autora oraz w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Single:

K.: Rocznik ’87. Gdańsk. Raper, Autor tekstów, Producent. Jego sposób pracy nad całymi numerami od pierwszych nut i liter pozwala uzyskiwać esencjonalny, spójny klimat nagrań, w których muzyka synergicznie splata się z lirycznymi linijkami. Zadebiutował w 2010 roku podziemnym albumem Chemol Kolin „Słyszałeś już?” na który z dużym entuzjazmem zareagowali Trójmiejscy słuchacze hip-hopu. Występował na takich festiwalach jak Mazury Hip Hop Festiwal czy Gdańsk Dźwiga Muzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ